SAKLADIĞIMIZ BİLETLER: KANAT ATKAYA & ATA EREMSOY

İKSV’nin konaklama ve mekân sponsoru The Marmara Group’un sunduğu ‘Sakladığımız Biletler’in son bölümünde; The Marmara Otel’in Genel Müdürü Ata Eremsoy, Kanat Atkaya’nın konuğu oluyor. 

Eremsoy’un The Marmara Taksim’de geçirdiği neredeyse 30 yılı kapsayan sohbetlerinde, İKSV ile The Marmara’nın yıllardır süregelen dostluklarından, bağlarından bahsediyorlar. Çok sayıda sanatçı ve müzisyenin imzası, notları, fotoğraflarından oluşan The Marmara Otel’in aynı zamanda İstanbul Kültür Vakfı’nın da hafızası ve kültür birikimi olan anı defteri de sohbetlerini şekillendiriyor.

Ata Eremsoy, resepsiyonda başlayan hikayesinde, sanatçıları, müzisyenleri karşıladıkları günlerden, Caz Festivali, Sinema Günleri, Film Festivali, Müzik Festivali, Tiyatro Festivali ve Bienaller aracılığıyla mekân sponsoru olan The Marmara Otel’de yaşadığı çok sayıda anıyı Kanat Atkaya ile paylaşıyor.  

Nick Cave, The Manhattan Transfer, Ian Anderson, Sergio Mendes, Cristina Hoyos, David Byrne, Mikhail Baryshnikov, John Malkovich, Jan Garbarek, Tito Puente, James Brown, İdil Biret, Ahmet Ertegün, Kenzo, Joss Stone ve daha nice ismi andıkları Sakladığımız Biletler’in son bölümü 5 Şubat Pazar günü saat 11.00’de Radyo Eksen’de.  


 

PAYLAŞ :