IGGY POP, BLUE IGUANA FİLMİNİN KADROSUNA DAHİL OLDU

Iggy Pop’un, Kanadalı yönetmen Jeremy LaLonde’in kara komedi filmi Blue Iguana’nın oyuncu kadorosuna dahil edilidği duyuruldu. İkonik sanatçı, kardeşleriyle yeniden bağlantı kurma çabasındayken mirası için kendisini öldürme planı yaptıklarını anlayan Daniel Powell'ın varlıklı babası Edward rolünde karşımıza çıkacak. Eski The Stooges frontman’i Iggy Pop’un, ilk grubunun The Iguanas adında olması da manidar.

Çekimleri Cayman Adaları’nda devam filmin diğer oyuncuları arasında; Bob Saget, Joel David Moore, Jason Jones, Carly Chaikin ve Mary Lynn Rajskub gibi isimler bulunuyor. Senaristliğini Matthew Dressel’in üstlendiği Blue Iguana, Kanadalı Productivity Media ve ABD menşeli Darius Films arasındaki çoklu-film prodüksiyon anlaşması kapsamındaki ilk film olacak.

Iggy Pop, daha önce Jim Jarmusch yapımları; Johnny Depp’in başrolde olduğu Dead Man (1995), Coffee And Cigarettes (2003), The Stooges belgeseli Gimme Danger (2016) ve Dead Don’t Die’da (2019) yer aldı. Diğer film ve TV çalışamaları arasında; Johnny Depp’in yer aldığı Cry-Baby (1990), Toby Tobias yönetmenliğindeki Blood Orange (2016) ve Terrence Malick filmi Song to Song’u (2017) sayabiliriz.

PAYLAŞ :