GEORGE HARRISON'IN EPİK ALBÜMÜ ALL THINGS MUST PASS'İN 50. YILINA ÖZEL KOLEKSİYON SERİSİ PİYASAYA SÜRÜLÜYOR

Bundan 20 sene önce aramızdan ayrılan The Beatles’ın kıymetli üyesi George Harrison’ın şaheser niteliğindeki üçüncü solo albümü All Things Must Pass’in 50. yılı şerefine kapsamlı bir koleksiyon seti piyasaya sürülüyor.

George Harrison'ın, Phil Spector prodüktörlüğünde kaydettiği All Things Must Pass, The Beatles dağıldıktan yedi ay sonra yayınlanmıştı. Albümün yeni baskısı, Paul Hicks tarafından mix'lendi, prodüktörlüğünü ise Harrison’ın oğlu Dhani Harrison üstlendi. Plak, CD ve Blu-ray formatlarında 6 Ağustos’ta Capitol/Ume aracılığıyla piyasaya sürülecek All Things Must Pass 50th Anniversary'nin tanıtım videosuyla birlikte, 'All Things Must Pass 50. yıl dönümü stereo mix'i ve 'Run Of The Mill (Take 36)' kayıtları da paylaşıldı.

All Things Must Pass 50. yıl dönümü baskısı; standart, deluxe, super deluxe ve uber deluxe gibi farklı versiyonlarda satışa sunulacak. All Things Must Pass 50. yıl serisinin tamamını burada bulabilirsiniz. Küratörlüğünü Olivia Harrison’ın üstlendiği 60 sayfalık bir albüm barındıran Super Deluxe Set; 42’si daha önce yayınlamamış demo kayıtlar, el yazılı şarkı sözleri, stüdyo notları, özel görüntüler ve daha fazlasını içeriyor.

Uber Deluxe Set ise özel olarak tasarlanmış ahşap bir sandık içinde yer alıyor. Olivia Harrison küratörlüğündeki kutuda; daha önce paylaşılmamış görüntüler, el yazısıyla yazılmış şarkı sözleri, günlük kesitleri, stüdyo notları ve daha fazlasını içeren 96 sayfalık bir koleksiyon albümü bulunuyor. Albümün yapımını anlatan 44 sayfalık ikinci bir kitap, Harrison'ın 1/6 ölçekli replika figürleri ve albüm kapağında yer alan cüceler, Klaus Voormann'ın sınırlı sayıda üretilen bir illüstrasyonu, Paramahansa Yogananda'nın 'Light From The Great Ones' adlı eserinin bir kopyası, Rudraksha boncukları ve daha fazlası bu çok özel kutuda saklı.

PAYLAŞ :