FOO FIGHTERS PANDEMİ BAŞLANGICINDAN BU YANA İLK TAM KAPASİTE KONSERİNİ VERİYOR

Foo Fighters, COVID-19 dünyayı sardığından beri ilk tam kapasite konserini New York'ta vermeye hazırlanıyor.

Pandemi nedeniyle Medicine at Midnight adlı onuncu albümünün çıkış tarihini de Şubat 2021’e erteleyen Foo Fighters, Madison Square Garden konserini duyurdu. Babalar Günü’ne (20 Haziran) denk gelen konsere katılacak tüm izleyicilerin tam doz COVID-19 aşısı yaptırmış olması gerekiyor. Konserin biletleri, 11 Haziran Cuma günü genel satışa açılacak.

Madison Square Garden'da yapılan son tam kapasite etkinlik, 10 Mart 2020’deki The Allman Brothers Band konseriydi. MSG Entertainment'tan James Dolan; "Garden sallanmaya hazır. 15 aydır bu anı bekliyorduk ve nihayet Madison Square Garden'da kükreyen, aşılı Foo Fighters hayranlarını tam kapasite ağırlayacağız. Bunun için heyecan duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Dave Grohl da konserle ilgili şu sözleri kullandı: "Bir yıldan fazla bir süredir bu anı bekliyorduk. Ve Madison Square Garden bunu SERT hissedecek. New York, 26 yıllık Foos'la birlikte kafa patlatacak uzun bir geceye hazır olun." 

Pandemi nedeniyle, planlanan 25. yıl dönümü etkinliklerini geçtiğimiz sene gerçekleştiremeyen Foo Fighters, kutlamalarını bu seneye bıraktı. Foo Fighters, 26. yılı şerefine bu sene kısa bir Amerika turnesine çıkacak.

PAYLAŞ :