ANTHONY BOURDAIN BELGESELİ ROADRUNNER'DAN İLK FRAGMAN PAYLAŞILDI

2018 yılında aramızdan ayrılan sevilen şef, yazar ve belgeselci Anthony Bourdain’ın hayatına ışık tutan Roadrunner isimli filmden ilk fragman paylaşıldı.

Bourdain'in kişisel hayatı ve profesyonel kariyeri hakkında samimi bir keşif vaat eden Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain adlı belgesel filmin yönetmenliğini, Won’t You Be My Neighbor? ve 20 Feet From Stardom gibi projelerinden bildiğimiz Oscar ödüllü Morgan Neville üstlendi. Belgeselde; Bourdain'e ait arşiv görüntüler, ev videoları, David Chang ve Eric Ripert gibi ünlü restoran işletmecileri, The Kills vokalisti Alison Mosshart, Josh Homme de dahil olmak üzere yakın arkadaşları ve iş ortaklarıyla gerçekleştirilen röportjlar yer alıyor. Josh Homme demişken, Queens Of The Stone Age ve John Lurie de müzikleriyle filme katkı sağlıyor.

Prömiyeri 11 Haziran’da Tribeca Film Festivali'nde yapılacak Roadrunner’ın, 12 Haziran’daki online gösterim biletleri de satışa sunuldu. Film, sinema salonlarında ise 16 Temmuz itibarıyla gösterime girecek.

PAYLAŞ :